بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم آغاز شد

بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

  • سه شنبه, 15 اسفند 1396 ساعت 08:34
  • خواندن 1697 دفعه

طبق زمانبدی اعلام شده ستاد اجرایی ازمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم، بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از شنبه ١٢ اسفند اغاز و تا جمعه ١٨ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، طبق زمانبدی اعلام شده از ستاد اجرایی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم از شنبه ١٢ اسفند آغاز و تا جمعه ١٨ اسفندماه ادامه خواهد داشت دربخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از ٧٠ هزار نفر از حافظان نوجوان در رشته مختلف حضور دارند.

بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ٧٥٠ نقطه در ٤١٠ شهرستان کشور برگزار می شود.

همچنین در این آزمون از اساتید و مربیان برجسته حفظ قرآن برای داوری و از کارشناسان قرآنی جهت نظارت بر حسن اجرای آزمون طبق آیین نامه ابلاغی بهره گرفته می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درباره ی قرآن و عترت

quranدستیابی به جامعه ای متمسک به قرآن و عترت و برخوردار از ایمان و عمل صالح، تحقق اندیشه‌های معمار بزرگ انقلاب اسلامی رضوان الله تعالی علیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم، و ارتقای ایران به کشوری توسعه یافته با هویتی اسلامی- انقلابی، در گرو عزم ملی و اراده هماهنگ مدیران ارشد نظام برای توسعه فرهنگ قرآنی است . فرهنگی که باید متأثر از قرآن و حاکم بر بینش ها، نگرش ها و رفتارهای فردی و اجتماعی بوده و در کلیه سطوح سیاست گذاری و برنامه ریزی نظام جمهوری اسلامی جاری باشد.