بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم آغاز شد

بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران

  • شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 13:57
  • خواندن 1647 دفعه
 
بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم آغاز شد
طبق زمانبدی اعلام شده ستاد اجرایی ازمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از شنبه ١٢ اسفند اغاز و تا جمعه ١٨ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، طبق زمانبدی اعلام شده از ستاد اجرایی ازمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم بخش شفاهی ازمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم از شنبه ١٢ اسفند اغاز و تا جمعه ١٨ اسفندماه ادامه خواهد داشت در بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از ٧٠ هزار نفر از حافظان نوجوان در رشته مختلف حضور دارند.

گفتنی است بخش شفاهی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ٧٥٠ نقطه در ٤١٠ شهرستان کشور برگزار می شود. همچنین در این آزمون از اساتید و مربیان برجسته حفظ قرآن برای داوری و از کارشناسان قرانی جهت نظارت بر حسن اجرای آزمون طبق ایین نامه ابلاغی بهره گرفته می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درباره ی قرآن و عترت

quranدستیابی به جامعه ای متمسک به قرآن و عترت و برخوردار از ایمان و عمل صالح، تحقق اندیشه‌های معمار بزرگ انقلاب اسلامی رضوان الله تعالی علیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم، و ارتقای ایران به کشوری توسعه یافته با هویتی اسلامی- انقلابی، در گرو عزم ملی و اراده هماهنگ مدیران ارشد نظام برای توسعه فرهنگ قرآنی است . فرهنگی که باید متأثر از قرآن و حاکم بر بینش ها، نگرش ها و رفتارهای فردی و اجتماعی بوده و در کلیه سطوح سیاست گذاری و برنامه ریزی نظام جمهوری اسلامی جاری باشد.