آماده سازی نمایشگاه قرآن برای برنامه‌های شب قدر

برنامه‌های شب قدر نما یشگاه قرانی

  • دوشنبه, 22 خرداد 1396 ساعت 13:02
  • خواندن 2099 دفعه

بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن با توجه به فرا رسیدن شب های مبارک قدر تغییراتی را در ساختار غرفه ها ایجاد خواهد کرد. به گزارش ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم، به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) و شب لیالی القدر غرفه های بخش موسسات و نهاد های غیردولتی از ابتدا شبستان تا انتهای محراب امشب به کار خود پایان داده و معاونت کمیته موسسات و نهاد های غیر دولتی هم از ٣ موسسه و نهاد های غیردولتی برتر در ایام طول برگزاری نمایشگاه تقدیر خواهد کرد،لازم به ذکر است بخش های دیگر این کمیته غیردولتی تا انتهای برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم،به ادامه فعالیت خود می پردازد.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» ٨ تا ٢٦ خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) از ساعت ١٧ تا ٢٤ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن است.
لازم به ذکر است برای رفاه حال بازدیدکنندگان از نمایشگاه ساعات مترو یک ساعت افزایش یافته و علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات فعالیت نمایشگاه با تلفن‌های گویای ٨٨٤٩٦٣٩٣، ٨٨٤٩٦٣٩٥ ٨٨٤٩٦٣٩٧ تماس حاصل نمایند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 22 خرداد 1396 ساعت 13:10

درباره ی قرآن و عترت

quranدستیابی به جامعه ای متمسک به قرآن و عترت و برخوردار از ایمان و عمل صالح، تحقق اندیشه‌های معمار بزرگ انقلاب اسلامی رضوان الله تعالی علیه و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم، و ارتقای ایران به کشوری توسعه یافته با هویتی اسلامی- انقلابی، در گرو عزم ملی و اراده هماهنگ مدیران ارشد نظام برای توسعه فرهنگ قرآنی است . فرهنگی که باید متأثر از قرآن و حاکم بر بینش ها، نگرش ها و رفتارهای فردی و اجتماعی بوده و در کلیه سطوح سیاست گذاری و برنامه ریزی نظام جمهوری اسلامی جاری باشد.